Lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot SIA „VitaCare International” (reģistrācijas Nr.40103319460, adrese – Meldru ielā 78, Salaspilī, LV-2121) interneta vietni shop.vitacare.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Ar interneta vietni shop.vitacare.lv tiek saprasta SIA „VitaCare International” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir shop.vitacare.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni shop.vitacare.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni shop.vitacare.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka SIA „VitaCare International” interneta vietnē shop.vitacare.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošanas laikā.
 6. SIA „VitaCare International” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes shop.vitacare.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē shop.vitacare.lv.
 7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni shop.vitacare.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 8. Interneta vietnes shop.vitacare.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „VitaCare International” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē shop.vitacare.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Lai kļūtu par interneta vietnes shop.vitacare.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē shop.vitacare.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 10. Katram interneta vietnē shop.vitacare.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē shop.vitacare.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes shop.vitacare.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 12. SIA „VitaCare International” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošanas laikā.
 13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „VitaCare International” interneta vietnē shop.vitacare.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes shop.vitacare.lv kontaktpersonu.Interneta vietnē shop.vitacare.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Kopējai pirkuma summai ir jābūt vismaz 5,55 EUR. Ja kopējā pirkuma summa būs mazāka, pirkums var netikt apstiprināts.
 2.  Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē shop.vitacare.lv norādīto kārtību.
 3. Neizmantojiet interneta vietnē shop.vitacare.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
 4. SIA „VitaCare International” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošanas noteikumiem.
 1. Pieprasot SIA “VitaCare International” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@vitacare.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA “VitaCare International”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz shop.vitacare.lv tālruņiem: 296477475.
 2. SIA „VitaCare International”, konstatējot interneta vietnē shop.vitacare.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „VitaCare International” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 3. Interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē shop.vitacare.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē shop.vitacare.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē shop.vitacare.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes shop.vitacare.lv starpniecību.
 4. Interneta vietnē shop.vitacare.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „VitaCare International” īpašums.
 5. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „VitaCare International” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “VitaCare International” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par shop.vitacare.lv un SIA “VitaCare International” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@vitacare 


Interneta vietnē shop.vitacare.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „VitaCare International” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes shop.vitacare.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni shop.vitacare.lv, piekrītat, ka SIA „VitaCare International” vai jebkura trešā persona, kas darbojas shop.vitacare.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

24.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

24.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

24.3. shop.vitacare.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

24.4. IP adreses,

24.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.vitacare.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

 1. SIA „VitaCare International” interneta vietnē www.vitacare.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.
 2. SIA „VitaCare International” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes shop.vitacare.lv lietotājs paliks anonīms.
 3. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē shop.vitacare.lv, kļūst par SIA „VitaCare International” īpašumu, kurus SIA „VitaCare International” kā interneta vietnes shop.vitacare.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 4. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni shop.vitacare.lv, esat piekritis, ka SIA „VitaCare International” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes shop.vitacare.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

    29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes shop.vitacare.lv Privātuma politikai.

 Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un                        aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika

   30. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “VitaCare International” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē shop.vitacare.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes shop.vitacare.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 3. SIA “VitaCare International” atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi..Par interneta vietnes www.vitacare.lv lietošanas noteikumiem.

    34. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

 1. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 2. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni shop.vitacare.lv pieder tikai un vienīgi SIA „VitaCare International”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „VitaCare International” un trešajām personām.
 3. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „VitaCare International”, skatiet mājas vietnes shop.vitacare.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.vitacare.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

   38. Gadījumos, kad interneta vietnē shop.vitacare.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem shop.vitacare.lv klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:

 1. Preču pavadzīme;
 2. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).
 3. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu. 
 4.  Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams. 
 5. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “VitaCare International” dokumentu parakstīšanas noteikumiem”
 6. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
  • Saņemot pasūtīto preci shop.vitacare.lv veikalā – pircēja paraksts uz dokumenta;
  • Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to Omniva izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
  • Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
 7. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 44.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Kuponu un dāvanu karšu lietošanas noteikumi

46. Ja Pircējam ir atlaižu kupons ar kodu, tad Pircējs pirkumam var pievienot atlaižu kupona kodu, ievadot to speciālā ievades laukā zem nosaukuma “Kupona kods”. Kad kods ievadīts, tad ir jāspiež poga “Apstiprināt kuponu”. Sistēma automātiski pārrēķinās cenu ar pievienoto atlaidi.

47. Kupona kods var nedarboties gadījumos, ja precei jau ir iestatīta kāda no atlaižu opcijām, piem., tā jau ir akcijas prece ar speciālo cenu.

48. Kupona kodi ir SIA „VitaCare International” izveidoti kodi, ko katrs Pircējs vai Pircēju grupa individuāli var saņemt no Pārdevēja.

49. Atsevišķos gadījumos ar mērķi veicināt pārdošanas apjomus atlaižu kupona kodi var tikt publicēti arī sociālajās saziņas vietnēs vai citā publiskā telpā.