ProNerv

Dabas produkts ar nomierinošu iedarbību.

  • palīdz mazināt stresu, atpūsties un relaksēties;
  • tonizē organismu, ja ir fiziska un garīga slodze;
  • nerada miegainību vai reakcijas pelēnināšanos.


Lietošana:
1 kapsula 2 reizes dienā.

Sastāvs:
Baldriāns, citronmētra, vilkābele. Iepakojumā 30 kapsulas.

Baldriāns
Baldriāna sakņu bioloģiski aktīvās vielas ir maigi “trankvilizatori”, proti, mazina psihisko satraukumu un baiļu sajūtu. Baldriāna aktīvajām vielām un preparātiem ir stipra nomierinoša, trankvilizējoša iedarbība uz CNS, tie mazina spazmas, novērš krampjus, sekmē žults, kuņģa un zarnu dziedzeru sekrēciju. Baldriāna preparāti pozitīvi neiroregulējoši ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, paplašina koronāros asinsvadus un pazemina asinsspiedienu, uzlabo miegu.

Melisa
Melisas preparātus iesaka pret visa veida nervu slimībām, izbīli, migrēnu, bezmiegu, smagiem garīgiem pārdzīvojumiem, skumjām, kā arī pret pastiprinātām sirdsklauvēm, meteorismu, zarnu kolikām un sāpēm kuņģī. Vilkābeles preperāti mazina nervozitāti un uzlabo darbaspējas.

Vilkābele
Vilkābeļu augļi satur organiskās skābes (ursolskābi, oleanolskābi, citronskābi), minerālvielas (kāliju, magniju, kalciju, fosforu, dzelzi u.c.), B grupas vitamīnus, C vitamīnu, karotīnu, flavonoīdus, pektīnvielas, šķiedrvielas, sorbītu, miecvielas un citas bioloģiski aktīvas vielas.
Vilkābeles preperāti mazina nervozitāti un uzlabo darbaspējas. Vilkābeles ziedus lieto pret miega traucējumiem un neirozi. Tie tonizē organismu, ja ir garīga un fiziska pārpūle.